הסיורים המבוקשים ברומא

סיורים ברומא בעברית עם רומיו - השדרוג שלכם לחופשה בעיר היפה בעולם!

אנו ברומיו מציעים סיורים ברומא בעברית שיאפשרו לכם להכיר ולחוות את הדרכים ברומא מזווית חדשה ומרגשת – סיורים מרתקים, מרגשים ויוצאי דופן, ובעיקר מהנים! 

הסיורים המודרכים שלנו ברומא הם הסיורים המבוקשים והאהובים ביותר על ידי המטיילים הישראלים, ואנו ברומיו גאים להיות חברת הטיולים ברומא המומלצת ביותר באתר למטייל! הסיורים ברומא של רומיו הם המומלצים ביותר באתר למטייל – עם דירוג חמישה כוכבים שנה אחר שנה!

ועכשיו במבצע אוגוסט למשפחות! מחירים מיוחדים למשפחות עם ילדים ברומא – חוויה נהדרת לילדים ברומא עם הדרכה מהנה בעברית ובגובה העייניים.

תוכלו לפנות אלינו בהודעת וואטסאפ בעברית למספר 052-8018872, נשמח לסייע ולענות על כל שאלה לגבי הטיול החלומי שלכם ברומא.

טיולים מודרכים ברומא בעברית - חוויה נהדרת ברומא למטייל

טיול ברומא, מהערים היפות בעולם, עם מדריך ישראלי מקומי הוא חוויה מיוחדת. האטרקציות המרכזיות ברומא – הכיכרות הרומנטיות והמזרקות היפות, המבנים העתיקים והמרשימים והסמטאות הציוריות, מקבלים אור וחיים ונעשים מרשימים ומרתקים אף יותר. השקענו ידע, מחשבה ואהבה רבה לעיר שהיא בית עבורנו, ויצרנו במיוחד עבור המטיילים הישראליים ברומא סיורים מודרכים ברומא בעברית, במסלולים מיוחדים ומרגשים במיוחד. הסיורים שלנו ברומא מועברים על ידי מדריכים ישראלים מקומיים שחיים ונושמים את העיר, וישמחו להכיר לכם את רומא אחרת, מזווית אותנטית ומיוחדת. טיול ברומא בעברית שהוא חוויה מיוחדת ומהנה! אטרקציות ברומא – לצאת לטיול מהנה עם מדריך ברומא. 
רומא למתחילים או רומא למתקדמים, סיורים מיוחדים, מהנים ומרגשים ברומא לזוגות, ליחידים ומשפחות, תמצאו אצלנו את מגוון הסיורים המרתקים ביותר עם המדריכים הטובים ברומא! מקבלת הפנים בסיור ברוכים הבאים לרומא – טיול ברומא בליבה הפועם, סיור מעשיר ודינאמי, דרך סיור בותיקן שהוא מסע מרתק בין אוצרות הוותיקן, ועד טיול שהוא יוצא דופן ומרגש במיוחד בסיור רומא הנסתרת – ועוד. אנו מציעים גם אפשרות של בניית סיור ברומא בעברית בהתאמה אישית.  

רומא עם ילדים או מתבגרים? מחפשים אטרקציות ברומא? סיור ברומא בעברית עם ילדים הוא חוויה נהדרת ומיוחדת עבור הילדים לחוות ולהכיר את רומא – בגובה העיניים ובשפה שלהם. המדריכים שלנו נפלאים עם ילדים ובני נוער והסיורים מתאימים מאוד למשפחות. פנו אלינו ונשמח להתאים במיוחד עבורכם סיורים ברומא. 

הסיורים המומלצים ברומא – לקריאת המלצות על הסיורים שלנו ברומא: סיורים בעברית ברומא – המלצות למטייל.

למטיילים שלרשותם שלושה ימים ברומא ויותר, המעוניינים לצאת לטיול יום מחוץ לרומא, מומלץ להגיע מרומא לפירנצה, מהיפות בערי איטליה, שנמצאת במרחק נסיעה של כשעה וחצי מרומא ברכבת המהירה. לכן יצרנו למטייל ברומא סיורים בפירנצה בעברית שיאפשרו לחוות ולהכיר את העיר מעיניים מקומיות עם מדריכה ישראלית מקצועית ומעולה.