רומא לפי מידה

רומא היא כידוע עיר ענקית שיש לה המון מה להציע. על מנת לסקור את כל המוזיאונים, המונומנטים, האחוזות והארמונות, הפארקים, המרחצאות והמבנים העתיקים המסתתרים בה צריך לפנות זמן לשנה שלמה. עבור מטיילים שמחפשים גירויים חדשים, שכבר ביקרו בעיר בעבר ומכירים היטב את רוב אזור המרכז ההיסטורי והאתרים החשובים, אנו מציעים  סיור פרטי בתכנון אישי!

ניתן לבנות סיור רגלי או בשילוב נסיעה ברכב, סיור עצמאי או בצירוף מדריך דובר עברית- לכל מספר מטיילים. לא מעט מטיילים מעדיפים לשכור רכב מסיבות פיזיות, כדי שיוכלו לכסות אזורים שונים של העיר, או סתם כדי להתפנק בחופשה. אנו נוכל לספק לכם את הפתרון לכך עם רכבים חדישים ונוחים ונהגים אדיבים. 

המסלולים שהעיר יכולה להציע הם רבים, החל מאתרים תת קרקעיים כמו זה של כנסיית סן קלמנטה הסמוכה לקולוסיאום, שם נמצאו חריטות, פסיפסים וכתובות עתיקות בעלות חשיבות גדולה. העדויות הראשונות לקיומה של שפה לטינית מדוברת נמצאות ממש שם. ניתן להכיר שניים מהאזורים המיוחדים והמעניינים ביותר בעיר, המהווים גם מוקד חשוב של חיי הלילה של רומא: רובע מונטי שוקק החיים והמודרני, עם המסעדות וחנויות המעצבים המקומיים שלו, ואזור טראסטוורה- השכונה שוקקת החיים שמעבר לנהר טיבר.  אזור גבעת האבנטין שבקרבת הקולוסיאום מזמן למגיעים אליו נוף מקסים על העיר מגן גבעת התפוזים. אזור הותיקן גם הוא עתיר באטרקציות כמו שדרת קולה די ריאנצו עם בתי הקפה והחנויות המסוגננות שלה, או שכונת בורגו פיו בואכה קאסטל סן אנג'לו.
במילים אחרות, רומא מציעה וריאציות שונות ומגוונות לסיורים מיוחדים ובלתי נשכחים. כל שנותר לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולצאת לדרך.

  • משך סיור רגלי פרטי סטנדרטי הינו כשלוש שעות. עלות הסיור משתנה בהתאם למספר המשתתפים.
  • הבטיחו את מקומכם בסיור: במערכת ההזמנות בעמוד זה, בצ׳ט הפייסבוק שלנו או באמצעות ה-WhatsApp למספר 052-801-8872 - נשמח לסייע ולענות על כל שאלה!
  • ניתן לשלב שירות נהג פרטי למשך הסיור בתוספת תשלום

הזמן סיור

סיורים נוספים